Yurtlar Burada
facebook twitter
Özel Kılıçoğlu Erkek Öğrenci Yurdu Bornova / İzmir
Yurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt FotoğraflarıYurt Fotoğrafları
0 232 400 78 78- 80
ileri geri
Yurtadı
:
Özel Kılıçoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
Kapasite
:
250
Yetkili
:
Menderes Kılıçoğlu
Adres
:
367/4 Sk. No:9
Tel
:
0 232 400 78 78- 80
Gsm
:
0 532 152 02 74
Fax
:
0 232 400 81 81
il/ilçe
:
İzmir / Bornova
Bina ÖzellikleriOda Özellikleri


Hizmetler
Genel Bilgi

Kılıçoğlu Gurup olarak inşaat ve işletmecilik alanındaki 25 yıllık tecrübemizi İzmir özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu 250 kişilik konaklama kapasitesi, kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda olmak üzere 2012 yılı itibarı ile faaliyete geçmiştir.

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. İzmir özelinde büyük bir ihtiyaç olan uluslararası standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2012 yılı itibarı ile faailyete geçen Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerimizn tüm ihtiyacları eksiksiz olarak özenle hazırlandı.

Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırladık. Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

İmkanlar

• 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su,

• Kafeterya,

• Merkezi İklimlendirme Sistemi / Isıtma - Soğutma

• Kız ve Erkek Ayrı Bloklar,

• Açık Hava Dinlenme Yeri,

• Etüd ve Kütüphane,

• Öğrencilerimizin Okula Gidiş Dönüş Hizmeti,Ring servis

• Fitness Salonu,

• Ütü Odası ve Çamaşırhane,

• Masa Tenisi - Langırt - Buz Hokeyi Masaüstü - Playstation,

• 100 Mbps Fiberoptik İnternet,

• Revir,

• Çiçeklendirilmiş Alanlar, Piknik Masaları,

• Market , Yemekhane,

•15  Çeşit Sabah Kahvaltısı,

• Öğrencilerin Kendi Yemeklerini Yapabilecekleri Öğrenci Mutfağı.

ODALAR

Odalarımız,1,2,4,6 kişilik oda tiplerinden oluşuyor,1 kişilik ve 2 kişilik odalarımız baza yataklıdır.4 kilişik ve 6 kişilik odalar ranzalıdır.

Alize,çarşafı,pikesi,yastık ve bahtaniye tarafımızdan verilecektir.

Odalarımızda, televizyon,mini buzdolabı,kitap okuma lambaları,telefon,kilitli kıyafet ve ayakkabı dolapları,çalışma masası ve sandalye,çalışma lambası,kitap dolapları, bulunmaktadır.

Banyo ve tuvalet odanın içindedir.

ORTAK ALANLAR

Kafeterya,market,yemekhane,öğrenci mutfağı,etüt ,çamaşırhane,fitness salonu,oyun alanları langırt,masa tenisi,playtation

TEMİZLİK

Oda temizlikleri haftanın 2 günü,ortak alanlarkoridorlar,balkonlar,yurt genelindeki tüm temizlik işlemleri her gün.Nevresim ve çarşaflar ayda 2 defa temizletilecektir.

GÜVENLİK

Giriş-Çıkış kontrolleri iso belgeli özel güvenlik şirketi tarafından 24 saat kamera sistemli,kartlı giriş sistemi ve görevlilerce sağlanmaktadır.

Geceleri 1 güvenlik ve Yönetin memuru sabaha kadar yurt güvenliğini sağlayacaklardır.

YANGIN ÖNLEME SİSTEMLERİ

Elektronik yangın algılama ve alarm sistemleritüm odalarda ve ortak alanlarda duman ve ısı dedektörleriyangın dolapları yangın hidrant ve hortumu,yangın söndürücüler,yangın kaçış yönlendirmeleri,yangın merdiveni,gaz dedektörü.

İNTERNET BAĞLANTISI

100Mb.hızı olan fiber optik internet ağıyla sınırsız internet hizmeti verilmektedir.kabolu ve kablosuz bağlanma özellikleri bulunmaktadır.

SERVİS HİZMETİ

Öğrencileri okula sabah akşam getirip götürecek,Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu bünyesinde her saat başı hizmet  veren araçlarımız olacaktır.

BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEME

Bahçede öğrenciler için tahta piknik masaları ,banklar ,çiçeklendirilmiş alanlar bulunmaktadır.

NOT 24 saat sıcak su, 24 saat güvenlik, 24 saat yönetim memuru, sabah kahvaltısı ve seçmeli akşam yemeği,oda ve ortak alanların temizliği, kafeterya,market,valiz odası, çamaşırhane, revir,  sınırsız internet bağlantısı, fitness salonu, bahçede oturma bankaları ve masalar, bahçe çiçek ve ağaçlandırma alanları,öğrencilerin kullanabileceği ortak mutfak, ortak etüt salonu , masa tenisi, bilardo, langırt, playstation, ütü ve ütü masaları,merkezi soğutma sistemi,merkezi kalorifer sistemi bulunmakadır.

Avantajlar

Etkinlikler

Ulasim

Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsüne yürüyüş mesafesinde yaklaşık 100 metre, Ege Üniversitesi Hastanesine ve Ege Üniversitesi Kampüsüne 300 metre, Şifa Üniversitesi Hastanesine 50 metre, İzmirin en büyük AVMsi Olan Forum Bornova ve İkea alışveriş merkezi ve içerisinde bulunan sinemalara 100 metre, Bornova Şehir Merkezine yürüyüş mesafesinde, Araçla Otogara 5 Dk. ve havalimanına 20 dk.

Diğer Bilgiler

GPS Bilgileri

Sanal Tur

Kroki-Google Maps

Fakülte ve Meslek Yüksek Okulları

ÜniversiteFakülte
12

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu doldurarak, yurt sahibine mesaj atabilirsiniz.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Mesajınız

Bu sayfa 7402 kişi tarafından toplam 10684 kez görüntülendi.