YURDUN FİYATINI ÖĞREN
×

Üniversite Seç

Sakarya Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi

Fakülte Seç

Sonuç bulunamadı!
Telefon No
Email Adresi
VEYA
YURDU ARAYURDA YAZ
 
Özel İhlas Vakfı Yıldırım Beyazıt Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Keçiören, Ankara
70 Yatak
2 Öğün
Wi-Fi Var
Enes Bey
Yetkili Danışman
Aşağıeğlence Mah. Korkmazlar Sokak No:1 06010 Etlik / Keçiören / ANKARA
etlikyurt.com

 

İnstagram : #ankaraetlikyurdu06


Üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerimize, evlerinde bulamayacakları hizmeti vermek, uygun çalışma ortamlarını ve kendilerini geliştirecek imkanları sunmak,

okudukları üniversite ve fakültelerde, kendi branşları ile ilgili her türlü ilmi konularda, öğretim görevlilerinden, kişi, kurum ve kuruluşlardan yararlandırmak temel gayeleri arasındadır.


Milletimizin ve onun üstün ahlak ve terbiyesini, dünyaya ışık saçan kültür ve medeniyetinin gelecek nesillere aktarılması için, ecdadımızın yadigâr bıraktığı topraklara da bu hizmetlerimizin ulaşması için gece gündüz çalışmakta geleceğin teminatı olan gençlere bu mübarek mirası aktarmayı kendimize bir borç bilmekteyiz.


Milletini, bayrağını, tarihini seven, milli ve manevi değerlerine sahip, kendi kültürünü benimsemiş, hoşgörü sahibi, başarılı gençlerimiz, bu ülkeyi elbette gelişmiş ülke yapacaktır.

Teknoloji ve iletişimin bas döndürücü bir hızla ilerlediği günümüzde, yeni teknolojiler geliştirecek, ülkemizi dünya arenasında bilim, tıp, astronomi, sanayi, kültür ve sanatta söz sahibi yapacak gençlerimize, imkânlımızı seferber ederek, ülkemize en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruzOda Seçenekleriniz Nelerdir?

Yurdumuz bünyesinde, standart 4 kişilik geniş ve ferah odalar bulundurmaktadır. Toplamda 70 öğrencimize, huzurlu bir ortam sağlamaktayız.


Güvenlik Önlemleri Nasıl?

Yurdumuzda şağlık ve güvenlik şartlarına uygun aydınlatma ve ısıtma sistemi, mevzuata uygun yangın merdiveni, yangına karşı söndürme malzemesi ve tesisatı, en az iki hasta kabul edilebilir nitelikte revir odası bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 çalışan güvenlik kameraları bulunmaktadır.


Öğrencilere yemek hizmeti sunulmakta mı?

Yurdumuzda sabah, öğlen ve akşam olmak üzere ücretsiz yemek imkanı sunulmaktadır. Hijyenik ortamlarda, özenle hazırlanan yemeklerimiz öğrencilerimiz tarafından beğenilmektedir.


Üniversitelere Ulaşım Nasıldır?

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Hazırlık, Mühendislik, Hukuk ve Diş Hekimliği Fakültelerine) ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesine yürüme mesafesinde, hemen yurdumuz önünden kalkan otobüslerle Ankara Sosyal Bilimler üniversitesine 10 dak. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesine ve Veterinerlik Fakültesine 10 dak. diğer üniversitelere yarım saat mesafede olan yurdumuz aile sıcaklığında siz kıymetli öğrencilerimizi beklemektedir. Ayrıca yurdumuz önünden İvedik metrosuna 10 dakika aralıkla otobüs kalkmaktadır. Yurdumuzdan metroya ulaşım otobüsle 5 dakika sürmektedir.

...

Hizmet ve Özellikler

Bina özellikleri
 • Kafeterya
 • Çamaşır ve Ütü Odası
Oda özellikleri
 • Sınırsız İnternet
 • Kişisel Dolap
 • Duş ve WC
 • Çalışma Masası
Hizmetler
 • Sabah Kahvaltısı
 • Akşam Yemeği
 • Mutfak
 • Haftalık Temizlik
 • 24 Saat Güvenlik

Yorumlar

 

Henüz yorum yapılmadı. Yorumunu merak ediyoruz!