Kullanıcı Sözleşmesi

Bu web sitesi ( Yurtlarburada.com ) FXY Bilgi Teknoloji Ve Dijital Pazarlama  firmasının bir projesidir. Yurtlarburada.com öğrenci yurtları ile öğrenciler arasında  iletişimi sağlamak üzere hizmet vermektedir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar Yurtlarburada.com'un bizzat konaklama ve barınma  hizmetini veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Yurtlarburada.com sadece bir barınacak yer  arayanlar ile barınma hizmeti veren yerleri buluşturan bir web sitedir.

Barınma işleminin hiç bir sorumluluğu Yurtlarburada.com’a ait değildir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları barınma hizmetinden o hizmeti veren barınmanin sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden yönlendirilen barınma hizmeti alanlar hizmet veren barınma sağlayan yerlerin  yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. Yurtlarburada.com'un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yurtlarburada.com aracılığı ile barınma hizmeti alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk barınma hizmeti veren yere aittir. Yurtlarburada.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

Yurtlarburada.com barınma hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez.

Yurtlarburada.com Hizmet Veren barınma yerleri ile Hizmet Alanlar arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, Hizmet Veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda Hizmet Alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan Yurtlarburada.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yurtlarburada.com Hizmet Verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk Hizmet Verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk Hizmet Veren’e aittir. Yurtlarburada.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü Hizmet Verenlere aittir.

Yurtlarburada.com Hizmet Alan’a ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da Hizmet Alan’ın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

Yurtlarburada.com ile Hizmet Veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.