Giresun Merkez Özel Öğrenci Yurtları

Giresun Merkez'de ihtiyaçlarınıza cevap verecek Kız ve Erkek öğrenci yurtlarını bulun, fiyat teklifi alın, öğrenci olmanın keyfini çıkarın. Aradığın yurtlar burada!

Üniversite
1Üniversite
Aktif Yurt
6Aktif Yurt
izmir yurtizmir yurt

Merkez Şehrindeki Üniversiteler

İlçe Seç

Merkez
Alucra
Bulancak
Çamoluk
Çanakçı
Dereli
Doğankent
Espiye
Eynesil
Görele
Güce
Keşap
Piraziz
Şebinkarahisar
Tirebolu
Yağlıdere

Giresun Merkezde öğrenci olmak

 Karadeniz'in doğal güzellikleriyle çevrili bir şehirde akademik başarıya ulaşma ve unutulmaz deneyimler yaşama fırsatı sunuyor. Giresun Üniversitesi'nin modern kampüsü ve çeşitli fakülteleri öğrencilere geniş bir eğitim yelpazesi sunarken, sahil şeridi, doğa yürüyüşleri ve yaylalar rahatlatıcı bir yaşam tarzı sağlar. Tarihi ve kültürel zenginlikler, yeni insanlarla tanışma ve kişisel gelişim imkanları da Giresun'da öğrenci olmanın avantajları arasında yer alır. Giresun, eğitim ve yaşam deneyimi açısından zengin bir seçenektir.


Giresun Merkezde Yurt Fiyatları Ne Kadar?

Giresun Merkezde öğrenci Yurdu Fiyatları özellikle Kız ve Erkek Öğrenci yurtlarının bulunmuş olduğu konuma, sunmuş olduğu hizmetlere göre değişmektedir. Giresun'da Kız Yurdu ya da Erkek Yurdu olarak hizmet veren Özel Yurtların fiyatları öğrencinin konaklayacağı odanın kaç kişilik olduğuna, odada banyo-wc olmasına, yurtta yemek hizmeti olup olmamasına göre ayrıca öğrencilerin hizmetine sunmuş olduğu sosyal alanlara göre belirlemektedirler. Hatta Fiyatlar odaların ön cephe, arka cephe ya da çatı kat gibi bina içindeki farklı konumlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Giresun ''yurt fiyatları oda sayısına göre 6.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir. 6 Kişilik ya da 5 kişilik odalarda fiyatlar 6000 TL civarında olurken tek kişilik özel wc banyoya sahip içinde mutfak ve birçok donanıma sahip oda fiyatları 8000 TL ‘den başlamaktadır. Özellikle konut tarzı yerlerde tek kişilik odalarda ihtiyacınız olan tüm detaylar düşünülmüştür. 


Giresun'da Öğrenci için Kiralık Ev Fiyatları

Giresun'da öğrenciler için ''öğrenci evi kiralamak'' veya öğrenci apartlarında yaşamak sık tercih edilen bir seçenektir. Öğrenci evi kiralamak isteyenler için Giresun Merkez ve ilçelerine göre kira fiyatlarında farklılıklar görülebilir. Genellikle, genişlikleri 1+1 ya da 2+1 olan eşyasız evler kiralandığında, bir kira bedeli peşin olarak ödenirken ayrıca iki kira tutarında depozito, elektrik-su-doğalgaz ve internet abonelik ücretleri ile emlakçı komisyonu gibi masrafları da göz önünde bulundurmak gerekir. Ancak, Giresun'da öğrenci yurtlarında kalmak ev kiralamaktan daha avantajlı bir seçenek olabilir. Giresun'un merkezinde ev kiralama fiyatları, ilçelere göre genellikle daha yüksek olabilmektedir. Standart bir 2+1 eşyasız evin kira fiyatları genellikle 4000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilir. Sonuç olarak, Giresun'da öğrenci olacaklar için öğrenci evi kiralamak cazip bir seçenek olabilir ancak masraflar ve konfor düşünüldüğünde öğrenci yurtları da tercih edilebilir. Giresun'da yaşam maliyetlerini ve farklı konaklama seçeneklerini dikkatlice değerlendirmek, öğrenciler için daha iyi bir karar verme sürecine yardımcı olabilir.


Giresun Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

"Giresun Kız Öğrenci Yurtları fiyatları", yurdun oda çeşitleri, yemek hizmetinin sunulup sunulmadığı, yurdun sosyal olanakları, yüzme havuzu, fitness salonu, kuaför, sauna ve hamam gibi imkanlarının olup olmadığına göre farklılık gösterebilir. Giresun'daki Kız Öğrenci Yurtları'nın ulaşım kolaylığı, üniversiteye yakınlığı, alışveriş merkezleri, hastaneler ve bankalara olan yakınlığı da yurt fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alır. Üniversiteye yakın konumda bulunan yurtlar, daha uzakta olanlara göre genellikle daha fazla tercih edildiğinden dolayı fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Yurt binasının yeni olması, depreme dayanıklı olması veya eski-yeni durumu da fiyatları etkileyen diğer bir etmendir. Giresun'daki Kız Öğrenci Yurtları ve fiyatlarına yurtlarburada.com sayfasındaki yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki, Giresun'da öğrenci yurtlarında konaklamak, konfor ve güvenlik açısından önemli avantajlar sunabilir. Yurt seçimi yaparken hem bütçenizi hem de ihtiyaçlarınızı dikkate alarak doğru tercihi yapmanız önemlidir.


Giresun'da Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

"Giresun'da Erkek Öğrenci Yurtları fiyatları", yurdun oda tipine, yemek hizmetinin sağlanıp sağlanmadığına, yurdun sosyal olanaklarına, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve hamam gibi imkanlarının olup olmadığına göre değişkenlik gösterebilir. Yurdun merkezi bir konumda olması, ulaşım kolaylığı, üniversiteye yakınlığı gibi faktörler de Giresun'daki Erkek Öğrenci Yurtları fiyatlarını etkileyebilir. Üniversiteye yakın olan erkek öğrenci yurtları genellikle daha fazla tercih edildiğinden, fiyatları üniversiteye uzak olanlara göre biraz daha yüksek olabilir. Yurt binasının depreme dayanıklılığı, yeni veya eski oluşu da fiyatları etkileyen önemli faktörler arasındadır.

Giresun'daki Erkek Öğrenci Yurtları ve fiyatlarına yurtlarburada.com sayfasındaki yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz. Giresun'da erkek öğrenci yurdu seçerken hem bütçenizi hem de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak doğru tercihi yapmanız önemlidir. Konforlu ve güvenli bir konaklama deneyimi için farklı yurtların fiyat ve hizmet detaylarını karşılaştırmak faydalı olacaktır.


Giresun Hakkında Merak Edilenler