Kütahya Altıntaş Özel Öğrenci Yurtları

Kütahya Altıntaş'ta ihtiyaçlarınıza cevap verecek Kız ve Erkek öğrenci yurtlarını bulun, fiyat teklifi alın, öğrenci olmanın keyfini çıkarın. Aradığın yurtlar burada!

Üniversite
2Üniversite
Aktif Yurt
14Aktif Yurt
izmir yurtizmir yurt

İlçe Seç

Merkez
Altıntaş
Aslanapa
Çavdarhisar
Domaniç
Dumlupınar
Emet
Gediz
Hisarcık
Pazarlar
Simav
Şaphane
Tavşanlı
Tunçbilek

Kütahya Altınaş

Kütahya'nın gizli kalmış güzelliklerinden biri olan Altıntaş ilçesi, tarihi ve doğal zenginlikleriyle dikkat çekiyor. Altıntaş Kalesi, tarihin izlerini taşıyan ve ilçenin geçmişini yansıtan etkileyici bir yapının temsilcisidir. İpek Yolu üzerinde bulunan Akçahisar Kervansarayı, geçmişin ticaret ve kültürel etkileşimini yansıtarak ziyaretçilere eşsiz bir atmosfer sunar. Uluköy Höyüğü, arkeoloji meraklıları için tarih öncesi döneme ait izleri gün yüzüne çıkaran önemli bir alan olarak öne çıkar. Büyükçavuşlu Camii, ilçenin dini yaşamını yansıtarak tarihi bir dokunuş sunar. Göynüş Yaylası'nın temiz havası ve doğal güzellikleri, doğaseverler ve piknikçiler için huzurlu bir kaçış noktasıdır. Gelinkaya Şelalesi ise suyun serinliği ve doğanın sesiyle ruhları dinlendiren bir mekan olarak görülmeye değerdir. Altıntaş ilçesi, Kütahya'nın tarihi ve doğal zenginliklerini yansıtarak ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu öneriler, ilçede keşfedilebilecek yerlerin sadece bir bölümünü yansıtmaktadır.


Altıntaş ’da Yurt Fiyatları Ne Kadar?

Altıntaş ’da öğrenci Yurdu Fiyatları özellikle Kız ve Erkek Öğrenci yurtlarının bulunmuş olduğu konuma, sunmuş olduğu hizmetlere göre değişmektedir. Altıntaş ’da Kız Yurdu ya da Erkek Yurdu olarak hizmet veren Özel Yurtların fiyatları öğrencinin konaklayacağı odanın kaç kişilik olduğuna, odada banyo-wc olmasına, yurtta yemek hizmeti olup olmamasına göre ayrıca öğrencilerin hizmetine sunmuş olduğu sosyal alanlara göre belirlemektedirler. Hatta Fiyatlar odaların ön cephe, arka cephe ya da çatı kat gibi bina içindeki farklı konumlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Altıntaş ''yurt fiyatları oda sayısına göre 4.500 TL ile 6.500 TL arasında değişmektedir. 6 Kişilik ya da 5 kişilik odalarda fiyatlar 4.500 TL civarında olurken tek kişilik özel wc banyoya sahip içinde mutfak ve birçok donanıma sahip oda fiyatları 6.500 TL ‘den başlamaktadır. Özellikle konut tarzı yerlerde tek kişilik odalarda ihtiyacınız olan tüm detaylar düşünülmüştür.


Altıntaş Öğrenci için Kiralık Ev Fiyatları

Altıntaş ’da Özel Kız ve Erkek Yurtları haricinde kalabileceğiniz ''öğrenci evi kiralamak'' ya da öğrenci apartlarında kalmak olacaktır. Öğrenci evi kiralamak istiyorsanız fiyatlar Altıntaş Merkez ve ilçeye göre farklılık göstermektedir. Genellikle, Eşyasız 1+1 ya da 2+1 bir ev kiraladığınızda, bir kira peşin, iki kira depozito, elektrik -su- doğal gaz, internet için abonelik ücretleri ve emlakçı komisyonu da düşünüldüğünde, Altıntaş ’da evde kalmaktansa Kız Öğrenci Yurdu ya da, erkek öğrenci yurdunda kalmak sizler için daha avantajlı olacaktır. Altıntaş merkezde ev kiraları İlçelere göre daha yüksek olurken İlçelerde fiyatlar daha uygun olmaktadır. Altıntaş merkezde ev kiraları fiyatlarına baktığımızda ise normal standartlarda 2+1 eşyasız bir ev, 4750 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. İlçelerde ise fiyatlar 4.000 TL ile 7.000 TL arasındadır.


Altıntaş Öğrenci Apartları

Öğrenci yurtlarına alternatif olarak “Altıntaş ’da Kız Öğrenci Apartı'' ya da ''Altıntaş Erkek Öğrenci Apartı'' kiralaması yapabilirsiniz. Altıntaş’da apartlarda genel olarak öğrenciler, çalışanlar, bekâr memur ya da işçiler ile birlikte oda kiralama yaparak kalmaktadırlar. Altıntaş Apart Evlerde yaşanan en önemli sıkıntı çalışan ve öğrenci aynı odada kaldığında öğrencilerin final ve vize sınavları zamanında gece geç saatlere kadar oda ışığını açarak ders çalışamaması olmaktadır, çünkü oda arkadaşı çalışan olduğundan dolayı zamanları tutmamaktadır. Bu nedenle öğrencilerin kendi şartlarına uygun yerlerde konaklaması eğitimi açısından daha sağlıklı olacaktır. Altıntaş 'daki Apart ücretleri, Altıntaş Özel Öğrenci Yurtlarına nazaran biraz daha ekonomik görünse de, Öğrenci yurtlarının sunmuş olduğu etüt odası ve dinlenme salonları, spor salonları ve yemek gibi imkânlar, vize ve final zamanları gibi kritik zamanlarda ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Bursa Öğrenci Yurtlarında kalmak Apart ve öğrenci evlerine göre daha avantajlı olmaktadır.


Altıntaş Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

“Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu fiyatları' öğrenci yurdunun oda tipleri, yurt ücretine yemek dâhil olup olmadığı, yurdun sosyal imkânlarına, yemek olup olmamasına, yüzme havuzu, fitness salonu, kuaför salonu, sauna ve hamam olanakları olup olmadığına göre değişmektedir. Altıntaş ‘da Kız Öğrenci ulaşım açısından kolay ulaşım sağlanan bir yerde olması, üniversiteye yakın yurt olması alış veriş merkezleri, hastaneler ve bankalara olan yakınlığı Kız Öğrenci Yurtları Fiyatlarını etkilemektedir. Üniversiteye yakın yurtlar Üniversiteye daha uzak mesafede olan yurtlara göre daha fazla tercih nedeni olmaktadır. Bu nedenle fiyatlar biraz daha yüksektir. Öğrenci Yurdunun yeni yapılması, depreme dayanıklı olması, eski ya da yeni yapılmış bir bina olması da fiyatlarda etkili olmaktadır. Altıntaş 'daki Kız Öğrenci yurtları ve fiyatlarına yurtlarburada.com sayfamızda bulunan yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz.


Altıntaş Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Kız Öğrenci yurtlarında olduğu gibi , “Altıntaş ’da Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları'' Erkek Öğrenci Yurdunun oda tipine, ücretine yemek dâhil olup olmadığına, yurdun öğrenciye sunmuş olduğu sosyal alanlara, yüzme havuzu var mı - yok mu, fitness salonunu kullanabiliyor mu? Sauna ve hamam olanakları mevcut mu olmadığına göre değişmektedir. Erkek Öğrenci Yurdunun merkezi bir konumda olması, ulaşım açısından dolmuş ve otobüs duraklara yakın olması, üniversiteye yakın yurt olması, Altıntaş 'daki Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatlarını etkilemektedir. Üniversiteye mesafe olarak daha yakın olan erkek öğrenci yurtları, Üniversiteye yakın olmayan erkek öğrenci yurtlarına göre fiyat olarak biraz daha farklı olmaktadır. Erkek Öğrenci yurdu olarak kullanılan binanın depreme dayanıklılığı yeni ya da eski bina olması da fiyat konusunda etken olan önemli unsurlardan birdir. Altıntaş 'daki Erkek Öğrenci Yurtları fiyatlarına, yurtlarburada.com ana menüde bulunan yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz.


Kütahya Hakkında Merak Edilenler