Beykent Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Beykent Üniversitesine yakın, üniversite çevresindeki erkek ve kız öğrenci yurtları hakkında yorumlar, detaylı yurt tanıtımları ve oda fiyatlarını öğren!
izmir yurtizmir yurt

Fakülte Seç

Güzel Sanatlar Fakültesi
İletişim Fakültesi
Fen Edebiyat Fakültesi
Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Hukuk Fakültesi
İktisadi Bilimler Fakültesi
Yabancı Diller Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Enstitüsü
Fen Bilimleri Enstitüsü
İktisadi ve İdari Programlar Bölümü Meslek Yüksekokulu
Teknik Programlar Bölümü Meslek Yüksekokulu
Sağlık Programları Bölümü Meslek Yüksekokulu
Uzaktan Eğitim Merkezi
Sivil Havacılık

Beykent üniversitesinde okumak

Beykent Üniversitesi, İstanbul'da yer alan ve çeşitli avantajlar sunan bir üniversitedir. Beykent üniversitesi dünyanın ilk 250 üniversitesi arasında gösterilirken , Türkiye'de 22. sıradan giriş yapmaktadır. Geniş program seçenekleri, modern kampüsler, nitelikli akademik kadro, sosyal etkinlikler, işbirliği ve staj imkanları, uluslararası eğitim fırsatları gibi özelliklerle öne çıkar. Ayrıca, uluslararası bağlantıları ve ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. Beykent Üniversitesi'nde okumak isteyenler için resmi web sitesi ve doğrudan kampüs ziyaretleri önemli adımlardır.


Beykent Üniversitesi'nde yurt fiyatları

Beykent Üniversitesi'nde yurt fiyatları, yurtların konumuna, hizmet ve oda özelliklerine, sosyal hizmetlere ve konaklayacak öğrenci sayısına göre değişiklik göstermektedir. Özel yurtlar, Beykent Üniversitesi'ne yakınlığı ve otobüs durağına olan mesafesi gibi faktörlere bağlı olarak farklı fiyatlar sunabilmektedir.

Ortalama olarak, Beykent Üniversitesi'nde yurt fiyatları aylık 9.000 TL ile 28.000 TL arasında değişmektedir. Beykent Üniversitesi'ndeki yurtlarda kurallar ve kısıtlamalar açısından da farklılık görülmektedir. KYK ve Vakıf yurtları, daha sert ve kısıtlayıcı kurallara sahip olurken, özel yurtlar öğrencilere daha fazla özgürlük ve güvenlikten taviz vermeden yöntemler sunmaya çalışır. Daha ekonomik vakıf yurtları ve maddi destekle finanse edilen yurtlar düşük fiyatlarla hizmet verirken, daha yüksek fiyatlar ise kişiye özel banyo ve wc gibi özellikler sunan özel yurtlar veya rezidans tarzı yerlerde görülmektedir.


Beykent Üniversitesi Kız Öğrenci Yurt Fiyatları

Beykent Üniversitesi Kız Öğrenci Yurt Fiyatları, yurtların oda tipleri, yemek hizmeti, sosyal imkanlar (yüzme havuzu, fitness salonu, kuaför salonu, sauna, hamam gibi olanaklar), ulaşım kolaylığı ve yurt binasının durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca Beykent Üniversitesi'ne yakın olan yurtlar, diğerlerine göre genellikle daha yüksek ücretlere sahip olabilmektedir. www.Yurtlarburada.com'dan ulaşabilirsiniz.


Beykent Üniversitesi Erkek öğrenci Yurt Fiyatları

Beykent Üniversitesi'nde erkek öğrenci yurt fiyatları, yurtların sunduğu hizmetler, oda tipleri, sosyal imkanlar ve ulaşım kolaylığına göre değişiklik gösterir. Beykent Üniversitesi'ne yakın olan erkek öğrenci yurtları, diğerlerine göre genellikle daha yüksek ücretlere sahip olabilir. Güncel ve kesin bilgilere www.yurtlarburada.com'dan ulaşabilirsiniz.


Beykent Üniversitesi Hakkında Merak Edilenler