Gedik Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Gedik Üniversitesine yakın, üniversite çevresindeki erkek ve kız öğrenci yurtları hakkında yorumlar, detaylı yurt tanıtımları ve oda fiyatlarını öğren!
izmir yurtizmir yurt

Fakülte Seç

Güzel Sanatlar ve Mimarlık
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler
Mühendislik
Spor Bilimleri
Hukuk Fakültesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Yabancı Diller Yüksekokulu
Adalet Meslek Yüksekokulu
Gedik Meslek Yüksekokulu

Gedik Üniversitesi, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan bir vakıf üniversitesidir. 2011 yılında kurulan üniversite, teknik ve sosyal bilimler alanlarında eğitim vermektedir. Üniversitenin öğrencilere sağladığı olanaklar ve eğitim kalitesi, öğrenciler tarafından tercih edilmesinde etkili olmaktadır.

Gedik Üniversitesi'nin akademik yapısı, geniş bir fakülte ve yüksekokul yelpazesine sahiptir. Mühendislik, işletme, iktisat, hukuk, iletişim, mimarlık gibi çeşitli alanlarda eğitim verilmektedir. Ayrıca üniversite, sanatsal ve kültürel etkinliklere de önem vererek öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır.


Gedik Üniversitesi'nin kampüsü, İstanbul'un merkezi bir konumunda yer almaktadır. Bu sayede öğrencilere şehirdeki sosyal, kültürel ve eğlence mekanlarına kolay erişim imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda kampüste öğrencilere yönelik çeşitli sosyal ve spor olanakları da bulunmaktadır.

Üniversiteye başvuru ve kabul süreçleri, her yıl düzenlenen üniversite sınavları ve yerleştirme sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Gedik Üniversitesi, öğrencilere eğitim ve kariyer alanında fırsatlar sunan, aktif ve dinamik bir üniversite ortamı sunmaktadır.


Gedik üniversitesinde Öğrenci Olmak

İstanbul'da Üniversite kazandıysanız eğer yeni bir tecrübelerle dolu hayata hoş geldiniz. ''İstanbul'da Kaç Üniversite Var ? '' diye bir soru soracak olursanız eğer , 2019 yılı itibariyle son bilinen rakam, 13 Devlet Üniversitesi , 44 Vakıf Üniversitesi olmak Üzere İstanbul da 57 Üniversite Bulunmaktadır. Çok köklü bir geçmişi olan İstanbulda vakit geçirmek ve gezmek için öncelikle İstanbul Kart Çıkarmanızı Tavsiye ederiz. Her ne kadar zamanınızın Tiyatro, Sineme veya Müzelerde geçeceğini tahmin edememekte , çok farklı bir sosyal yapısı bulunan İstanbul'da öğrencilik hayatınız, hayatınızın en renkli yılları olacaktır.


Gedik Üniversitesine yakın Kiralık Ev Fiyatları

Gedik üniversitesine yakın Özel Yurtlar haricinde kalınabilecek alternatifleriniz arasında ''öğrenci evi kiralamak'' yada ''öğrenci apartı'' kiralamak olacaktır. Gedik üniversitesine yakın evi kiralamak istiyorsanız fiyatlar ilçeye göre farklılık göstermektedir. Eşyasız 1+1 yada 2+1 bir ev kiraladığınızda, Bir kira peşin , iki kira depozito , elektrik -su- doğalgaz , internet için abonelik ücretleri ve emlakçı komisyonu da düşünüldüğünde , istanbulda kız öğrenci evi yada istanbulda erkek öğrenci evi kiralamak çok da ekonomik olmayacaktır. İlçelere göre öğrenci evi kiraları fiyatlarına baktığımızda , Normal standartlarda 2+1 bir ev , Bakırköy'de 12.500 TL- 40.000 TL , Beşiktaş 13.000 TL - 44.500 TL - Kadıköy - Göztepe civarlarında 13.500 -41.500 TL arasında değişmektedir.Gedik üniversitesine yakın Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

''Gedik üniversitesine yakın Yurt Fiyatları'' kız yada erkek öğrenci yurdunun bulunduğu konuma göre değişmektedir. Ayrıca Kız Yurdu yada Erkek Yurdu olarak hizmet veren Özel Yurtlar , fiyatlandırmalarını odada konaklayacak öğrenci sayısına göre , yemekli -yemeksiz özelliklerine göre, yurdun öğrenciye tanıdığı sosyal hizmetlere göre değişmektedir. Hatta Aynı öğrenci yurdu binası içerisinde odalar ön cephe , arka cephe, oda da banyo wc var yada yok şeklinde bile fiyatları değişkenlik göstermektedir.


Buna rağmen ortalama genel bir fiyatlandırma yapmak gerekirse oda tipine göre ''yurt fiyatları'' İstanbul için aylık 9.000 TL ile 28.000 TL arasında değişmektedir. Genelde 7.500 TL rakamını Vakıf yurtları yada dışarıdan maddi destek ile finansman edilen yurtlar kısıtlı sayıda oda ile fiyat verirlerken, aylık 28.000 TL fiyat , 1 kişilik odada kişiye özel Banyo ve Wc bulunan odalar olacaktır. İstanbulda , 28.000 TL üzerinde aylık ücret ile hizmet alabileceğiniz özel rezidans tarzı yerlerde bulunmaktadır.


Gedik üniversitesine yakın Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ''Gedik üniversitesine yakın kız öğrenci yurt fiyatları'' , Kız Yurdunun oda tipleri , yurt ücretine yemek dahil olup olmadığı, yurdun sosyal imkanlarının , mesela yüzme havuzu , fitness salonu, kuaför salonu, sauna ve hamam olanakları olup olmadığına göre değişmektedir. İstanbulda Kız Öğrenci Yurdunun otobüs durağına yakın olması, üniversiteye yakın yurt olması , İstanbul'daki Kız Öğrenci Yurtları Fiyatlarını etkilemektedir.


Üniversiteye yakın yurtlar , diğer Üniversiteye yakın olmayan kız öğrenci yurtlarına göre pahalı olacaktır. Ayrıca Kız yurdu olarak hizmet veren binanın yeni yada eski bir yapı olması fiyatı etkilemektedir. İstanbul'daki Kız Öğrenci Yurtları Fiyatlarına , yurtlarburada.com sayfamızda bulunan yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz.


Gedik üniversitesine yakın Erkek Öğrenci Yurdu

Gedik üniversitesine yakın Erkek Öğrenci Yurdunun otobüs durağına yakın olması, üniversiteye yakın yurt olması da Gedik üniversitesine yakın Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatlarını etkilemektedir.


Üniversiteye yakın yurtlar , diğer Üniversiteye yakın olmayan erkek öğrenci yurtlarına göre pahalı olacaktır. Ayrıca erkek öğrenci yurdu olarak hizmet veren binanın yeni yada eski bir yapı olması öğrenci yurdu fiyatını etkilemektedir. Gedik üniversitesine yakın Erkek Öğrenci Yurt Fiyatlarına , ana menüde bulunan yurt fiyatları linkinden ulaşabilirsiniz.


Gedik Üniversitesi Hakkında Merak Edilenler