YURDUN FİYATINI ÖĞREN
×

Üniversite Seç

Sakarya Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi

Fakülte Seç

Sonuç bulunamadı!
Telefon No
Email Adresi
VEYA
YURDU ARAYURDA YAZ
 
Özel İnci Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Merkez, Kastamonu
148 Yatak
2 Öğün
Wi-Fi Var
Gülnur ÖZDİL
Yetkili Danışman
Kuzeykent Üstün Sok. N:12, 37150 Merkez/Kastamonu
www.kastamonuinciyurt.com

 

Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu, 2006 yılından beri, hizmet anlayışı, tecrübesi ve kalitesiyle sektöründe ismini iyi yerlere taşıyan bir aile işletmesidir. Yurdumuz, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ na bağlı olarak çalışmaktadır ve bakanlık tebliğlerine göre yönetilmektedir. Uzman yönetim kadromuzun ilk hedefi öğrencilerimiz ve velilerimizle bire bir ilgilenmek ve iletişimi en ileri seviyede tutmaktır.


Velilerimizin gönülleri rahat bir şekilde kızlarını emanet edebilmesi açısından yurdumuzun yönetim kadrosu ve tüm personeli 7 gün 24 saat sorumluluk üstlenerek ve severek çalışmaktadır. Yurdumuzdaki her ayrıntı üniversite öğrencilerinin gereksinimleri ve rahatlığı için düşünülmüştür. Yeniliklerin öncüsü olan yurdumuzun iç düzenlemesini bir eğitimci olan Yurt Müdürümüz tarafından planlanmıştır. Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu, Kastamonu’da öğrencilerine metrekare olarak en çok alanı tahsis eden öğrenci yurdudur. Geniş alanımıza oranla az sayıdaki kontenjanımızla öğrencilerimize ev rahatlığını yaşatan bir ortam sunulmaktadır. 


Yurdumuzun Kastamonu Üniversitesi kampüsüne 50 metre yakınlıkta olması öğrencilerimize ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Müstakil ve üç katlı bir binada hizmet veren Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu’nda, odalar bir, iki, üç, dört ve beş kişilik ve bazalı olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda tasarlanmıştır.


Tüm odalarımızda

• Kişiye Özel Genç Odası Takımı (Çift Kapaklı Gardrop, Komidin, Baza), 

• Masa ve Sandalyeler Bulunmaktadır. 

• Yurdumuzda Odalarda Diğer Birimlerle İletişimi Sağlamak İçin Santral Mevcuttur. 

• Yerler Laminant Parke Olup, Öğrencilerimizin Özel Eşyalarının Emniyeti İçin Dolap ve Oda Kapılarında Kilit Bulunmaktadır. 

• Yatak, Alez, Yastık, Battaniye ve Nevresim Takımlarımız Kaliteli Malzemelerden Tercih Edilmiştir. 

• Öğrencilerimizin Aldığı Yiyecek ve İçeceklerin Bozulmaması İçin Odalarda Mini Buzdolabı Bulunmaktadır. 

• Duş Kabinleri ve Tuvaletler Katlarda Konaklayan Öğrencilerimizin Ortak Kullanımına Uygun Bir Şekilde Konumlandırılmıştır. 

• Böylece, Öğrencilerin Sürekli Vakit Geçirdikleri Odalarında Sağlık Açısından Nem ve Koku Gibi İstenmeyen Durumlar Oluşmamaktadır. 

• Ortak Kullanım Alanları Yapılan Sürekli ve Düzenli Temizliklerle Her Daim Hijyenik Olmaktadır.Temizlik ve Kat Hizmetleri

Temizlik haftanın 7 günü 07.30 – 22.00 saatleri arasında sürekli ve düzenli olarak kat görevlilerimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Öğrencilerimizin istediklerinde odalarını temizlemeleri için gerekli malzeme ve araçlar gün içinde belli saatlerde kat görevlileri tarafından temin edilmektedir. İsteyen öğrencilerimizin oda temizlikleri haftada bir kez kat görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. 


Çamaşır-Ütü Hizmetleri

Öğrencilerimiz ücretsiz bir şekilde kendi çamaşırlarını (deterjan ve kireç önleyici temin etmek suretiyle) ev tipi çamaşır makinelerinde yıkatabilirler. Ayrıca çamaşır kurutma ve ütü odamız öğrencilerimizin kullanımına hazırdır. 

Yiyecek Hizmetleri Uzman mutfak ekibimiz ev usulü hazırladığı leziz yemekleri yurdumuzun giriş katında bulunan sıcak ve modern bir ortama sahip yemek salonumuzda güler yüzle sunmaktadır. 


Spor Salonu

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra fiziksel aktiviteler de hem zihinsel hem de fiziksel olarak zinde olmamızı sağlar. Bu nedenle öğrencilerimizin kullanımına özel spor salonumuz mevcuttur.


Hafta içi ve hafta sonu iki öğün yemek hizmetimiz mevcuttur.

Yemek, yurt ücretine dahildir. Kahvaltılarımız 8 çeşit; akşam yemeklerimiz 4 çeşit olarak servis edilmektedir. Haftalık yemek menüsü yurt yönetimi tarafından ilan edilmektedir. Sene başında öğrencilerimiz arasından gıda komisyonu üyelerimiz seçilmektedir. Yurdumuza alınan yiyecek malzemeleri ve mutfak koşulları düzenli periyotlarla gıda komisyonun denetiminden geçer. Öğrencilerimiz isterlerse (07:30-22:30 saatleri arasında) dışarıdan sipariş vererek paket servis alabilmektedir. 


Hobi Mutfağı

Yurdumuzdaki öğrencilerimizin istediklerinde kendi yiyeceklerini hazırlayabileceği ayrı bir mutfağımız bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz her daim sağlıklı beslenmekte ve isterlerse birlikte yemek yaparak hoş vakit geçirebilmektedirler.


Müstakil Binamız ve Bahçemiz

Müstakil Binamız ve Bahçemiz Müstakil binamızın şehrin merkezi konumunda olmasına rağmen öğrencilerimizin nefes alacağı, dinleneceği, keyifli vakit geçireceği bahçemiz öğrencilerimizin en sevdiği alanlarımızdandır.


Müzik ve Resim Atölyelerimiz

Sanatla hem akademik hem de hobi amacıyla ilgilenen öğrencilerimiz için özel çalışma alanları hazırladık.

...

Hizmet ve Özellikler

Bina özellikleri
 • Çamaşır ve Ütü Odası
 • Depreme dayanaklı
Oda özellikleri
 • Mini Buzdolabı
 • Kişisel Dolap
 • Duş ve WC
 • Çalışma Masası
 • Sınırsız İnternet
Hizmetler
 • 24 Saat Güvenlik
 • Kamera Sistemi
 • Sabah Kahvaltısı
 • Akşam Yemeği
 • Günlük Temizlik

Yorumlar

 

Henüz yorum yapılmadı. Yorumunu merak ediyoruz!