Ankara Özel Öğrenci Yurtları

Ankara'daki tüm kız ve erkek öğrenci yurtları burada! Ankara'daki Üniversitelere yakın, en iyi ve en rahat Özel Öğrenci Yurtları hakkında bilgi al, en uygun oda fiyatlarını öğren!

Üniversite
27Üniversite
Aktif Yurt
69Aktif Yurt
izmir yurtizmir yurtAnkara

İlçe Seç

Altındağ
Çankaya
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Yenimahalle
Gölbaşı
Akyurt
Ayaş
Bala
Beypazarı
Çamlıdere
Çubuk
Elmadağ
Evren
Güdül
Haymana
Kalecik
Kazan
Kızılcahamam
Nallıhan
Polatlı
Şereflikoçhisar

2023-2024 Öğrenim Yılı İçin Ankara Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara Yurt Ücretleri 7.000 TL ile 25.000 TL arasındaki fiyatlar ile değişmektedir. Yurt Fiyatları kaç kişilik oda tercih ettiğinize yurtta yemek hizmeti olup olmamasına yurdun size sunmuş olduğu hizmetler ile , Üniversiteye yakınlık- uzaklık ve konumuna göre farklılık gösterebilmektedir. 2023 yılı Ankara Yurt fiyatları enflasyon ve piyasa koşullarına göre bir önceki sene uygulanan yurt fiyatlarına göre artış göstermiştir.


'' Ankara Kız Yurdu '' ve '' Ankara Erkek Yurdu '' fiyatları neye göre değişir ? Tabi ki ihtiyaçlarınız ve buna karşılık alacağınız hizmetler karşılığında fiyatlar değişmektedir. Ankara'da öğrenci yurdu oda fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir ? diye soracak olursanız, Ankara Kız Yurtları yada Ankara Erkek öğrenci yurtlarının fiyatları, merkezi konumda olması , Öğrenci yurdunun odalarında banyo ve wc olup olmaması , yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin fiyata dahil olup olmaması , spor salonu , havuz sauna gibi sosyal alanların öğrenci yurdunda bulunup bulunmaması Ankara'da Yurt Fiyatlarını belirleyen faktörlerdir. Yurtlarburada.com üzerinde bulunan ''Ankara Özel yurtları '' Ankara Kız Yurdu sayfası ve Ankara Erkek Yurdu sayfasında yer alan özel yurtların tanıtım sayfalarında yurt oda fiyatları formunu doldurursanız eğer , yurtlar size mesaj yoluyla yada telefon yoluyla ulaşarak ''Ankara Kız Yurdu Fiyatları'' yada ''Ankara Erkek Yurdu fiyatları'' hakkında bilgi vereceklerdir. Ayrıca ana menümüzde yer alan ''Yurt Fiyatları'' sekmesine tıklayarak , Ankara'da üniversitenize en yakın öğrenci yurtlarından fiyat bilgileri elde edebilirsiniz.


Ankara'da Öğrenci Olmak Ve Ankara Özel Yurtlar

Ankara memur kenti değil öğrenci kentidir. Önce bu konuda anlaşalım. Öyle hava kararınca hayat da durmuyor be kardeşim. Eve hapsetme kendini. Zabıtaların mesai saati bitsin hele bak gör Karanfil Sokağı; Enstrüman çalan gençlere cebindeki bozuklukları at ki çalsınlar hep, metro çıkışında dans eden Kızılderili dostlarımızı izle, kokusunu onlarca metre geriden alacağın kokulu mumlardan satın al. Bir kaç tur at ki “İyi ki Ankara’da okuyorum” diyebilesin. Ankara’ da bulunan üniversitelerin kalitesi göz ardı edilemez elbette. Ankara’da üniversite okuyanların en güzel ayrıcalıkları mükemmel yeşilliğe sahip kampüsleridir. Size doğanın içinde okuma fırsatı sunar. Gazi Üniversitesi’nin ana kampüsü, Hacettepe Üniversitesin‘ in Beytepesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin bütün kampüsü yemyeşildir. Ankara'nın gri görüntüsünün altında barınan birçok parkla kendinizi bu kasvetten uzaklaştırabilirsiniz. Bunlardan en bilinenleri; Kuğulu park, Gençlik parkı, Güven park… Liste bu şekilde uzar gider. Keçiören’ i de unutmayalım tabi. Olgunlar’ ı unutmamak lazım. Gazi Üniversitesinin şenliği bitince, Hacettepeli arkadaş ararsınız sonra ODTÜ’ ye girmek için uğraşırsınız. Sporu seviyorsanız Ankara bir başka güzeldir sizin için. Voleybol da Halk Bankası, Ziraat Bankası, Basketbol’ da Türk Telekom, futbolda Ankaragücü ve Gençlerbirliği takımlarının maçlarına gidebilirsiniz. Siyasetle ilgileniyorsanız tam yerindesiniz. TBMM’de milletvekillerini canlı izleme olanağınız var. Parti grup toplantılarına katılabilir, derneklere üye olup konferanslara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Staj yapabileceğiniz yüzlerce kurumun bulunduğu şehirde okuyorsunuz daha ne. EPDK, BDDK, Bakanlıklar, Bankalar, ASELSAN, HAVASAN ,derken liste uzayıp gider. CV’nize ekleyebileceğiniz bir şeylerin olması güzeldir.


Ankara Özel Yurtlar

Ankara'da Özel Bir öğrenci yurdunda kalmak istiyorsanız diğer illere göre çok şanslısınız. Yurtlarburda.com olarak uzun yıllardır Ankara Özel Yurtları ile irtibat halindeyiz ve ve özel kız veya erkek öğrenci yurtları gerçekten işlerini iyi yapan işin de profesyonel olan insanlar. Ankara'da bir çok özel kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurdu var. 2006 yılından günümüze bizim ziyaret ettiğimiz yurtlar yada bize ulaşarak sitemizde yer almak isteyen özel yurtları sitemizde barındırıyoruz. Genelde uzun zamandır çalıştığımız yurtlar sitemizde yer almaktadır. Bu süre zarfında bizim ile ticari ilişkilerinde sıkıntı yaşadığımız Ankara Özel Yurtlarını , yada Üniversite öğrencilerinden gelen yoğun olumsuz geri dönüşleri göz önüne alarak , sıkıntı olduğunu düşündüğümüz yurtlara Ankara Kız Yurtları yada Ankara Erkek Yurtları sayfamızda yer vermiyoruz. Sayfamızda yer almayan özel yurtlar kötü müdür ?? Tabi ki değildir. Bizimle çalışmamış yada bize ulaşamamış olabilir. Ama yurtlarburada.com üzerinde yer alan Ankara'daki kız yurtları ve Ankara Erkek yurtları sayfasındaki yurtlar uzun zamandır deneyimlediğimiz referanslı yurtlardır. Rahatlıkla kayıt yaptırabilirsiniz.


Ankara Kız Yurtları

Çankaya Kız Yurtları , Bahçelievler Kız Yurtları , Balgat Kız Yurtları yoğun olarak bu ilçelerde hizmet vermektedir. Özellikle Çankaya ve Emek bölgelerinde Üniversite ve fakülteler yoğun olduğu için , buralarda kız öğrenci yurdu yoğunluğu fazla bir şekilde görülmektedir. ''Ankara Kız Yurtları '' hizmeti veren yurt sahipleri genellikle müdire hanımlar tarafından yönetilmektedir ve çok kibar naif insanlardır. Yurtlarburada.com üzerinden iletişime geçip Ankara Yurt Fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz size çok nazik davranacaklar ve özenle bilgileri vereceklerdir. Ankara da özellikle yeni açılan kız öğrenci yurtları yeni inşa edilmiş olup otel konseptinde planlanmış yurt odalarıdır. Ankara'daki Kız Yurtlarının genelinde yerden ısıtma ve odalarda banyo tuvalet bulunmaktadır. Yalçınkaya Kız Yurdu , Ardıçlar Kız Yurdu gibi Ankara Kız Yurdu sayfamızda bulunan Yurtlar buna örnektir. Ankara özel yurtlar sayfamızda kız yurtları seçeneği seçerek Ankara'daki kız yurtları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Ankara Erkek Yurtları

Yoğun olarak ''Ankara Erkek Yurtları'' şu ilçelerde hizmet vermektedirler , ''Çankaya Erkek Yurtları '' , '' Bahçelievler Erkek Yurtları '' , ''Balgat Erkek Yurtları '' 'Gölbaşı Yurtları 've ayrıca Meslek Yüksek Okulu ve Fakültelere göre de Akyurt · Altındağ · Ayaş · Bala · Çankaya · Çubuk · Elmadağ · Etimesgut · Gölbaşı · Kalecik · Kazan · Keçiören · Mamak · Sincan · Yenimahalle de Erkek Öğrenci Yurtları bulunmaktadır.Ankara Hakkında Merak Edilenler